Rodinný dům Style

Popis:
RD Style je druhým nejmenším domem v nabídce atelieru. Jedná se o klasický rodinný dům čtvercového půdorysu  s klasickou sedlovou střechou ale prvky moderní architektury, jakými jsou malé přesahy střech, použití velkých prosklených ploch, lehké střešní krytiny a možnosti využívání alternativních zdrojů k provozu rodinného domu.

Půdorys rodinného domu je čtvercový, s využitím středové nosné stěny.
V I. NP poskytuje prostorný obývací pokoj propojený s kuchyní a umožňující vstup na terasu a zahradu rodinného domu. Dále je v přízemí rodinného domu umístěn prostor pro sociální zázemí a technická místnost. Pro provoz rodinného domu hospodyňky uvítají prostor pod schodištěm odvětraný do exteriéru.    
Do pokojů II.NP jsme umístili velký moderní vikýř se skoro rovnou střechou, pomocí kterého jsme zvětšili užitný prostor ve 2.NP, který je u sedlových střech limitován právě sklonem střešní roviny.

Opět pro vás  velice rádi připravíme tento dům i jako dvojdomek či řadovou zástavbu.

Kategorie: 4+1
Osob: 3-4 os
Rozměr: 8,60 m x 8,60 m
Zastavěná plocha: 73,96 m2
Užitná plocha: 114,62 m2
Obestavěný prostor: 431,32 m3
Úpravy RD: ANO
Dvojdům: ANO

Obsah projektové dokumentace:
Před objednáním projektové dokumentace možné objednat předprojektovou dokumentaci (půdorysy, pohledy + barevné řešení) pro odsouhlasení dotčenými orgány. Projektovou dokumentaci dodáváme dle požadavku investora pro účely umístění stavby a jejího následného povolení formou ohlášení stavby nebo formou stavebního povolení.

Cena projektu osazení do terénu: 10.000,-Kč
Cena projektu vrchní stavby: 21.500,-Kč
Cena stavby hobby: 974.000,-Kč
Cena stavby na klíč: 1.948.000,-Kč

  


 

© 2012-2024 Typové projekty NORDARCH - všechna práva vyhrazena

Created: Anexis s.r.o. | Designed: Jan Šmucar